CEPHE DANIŞMANLIĞI

Bir yapının en pahalı ve en kritik olan iş kalemi dış cephesidir. Dış cephenin gerek tasarım gerekse imalat kararlarını verirken mutlaka bir cephe mühendisi ile çalışmak gerekir. Böylece olması gereken doğru detay ve malzeme tarafsızca tespit adilebilir. Dış cephe malzemesinin, detaylarının, veya yüklenicisinin tespit süreci çok önemlidir. Size cephe danışmanlığı veren kurumun imalat, montaj, işçilik veya malzeme satan bir yapılanma olması kesinlikle söz konusu bile olmamalıdır. Aksi halde, savcıyı da, avukatı da, hakimi de aynı kişi yapmış olursunuz. Bu formülden çıkan sonuç sizi mutlu etmeyecektir.

Okyanuslarda uzak mesafelere giden büyük gemilerin kaptanları, denizcilik sektörünün en güvenilir, en tecrübeli ve bilgili kaptanlarıdır. Fakat bu kaptanlar bile bazı kritik sulardan geçerken, (Örnek, istanbul boğazı) mutlaka klavuz kaptan hizmeti alırlar. Klavuz kaptana ihtiyaç duymaları, onların yetersiz tecrübe veya mesleki deneyime sahip olduklarından değil, aksine derin tecrübelere sahip oldukları içindir. Özdemir Consulting, yapınızın dış cephe işlerinde, size ve proje yönetiminize, kalvuz kaptan hizmeti verecektir. Böylece bu süreci sağlıklı bir şekilde yönetme imkanına sahip olacaksınız.

CEPHE DANIŞMANI İLE ÇALIŞMANIN BAŞLICA AVANTAJLARI

  • Amerikayı yeniden keşfetmek zorunda kalmayıp büyük zahmetlerden ve harcamalardan kurtulmuş olursunuz.
  • Yanlış yerlere para harcamaktan kurtulup, harcamanız gereken yerde ciddi tasarruflar elde edersiniz.
  • Güvende olmanın huzurunu yaşayarak, ömrünüzü tüketecek tatsız durumlara maruz kalmaktan kendinizi korumuş olursunuz.
  • Güven duyduğunuz partnerleriniz sayesinde, gelecekte daha büyük projelere atılmak için kendinize yeni ufuklar açmış olursunuz.
  • Her şey den önemlisi de, övünebileceğiniz nitelikte işlere imza atma şansı elde etmiş olursunuz.